Technologia

Od momentu uruchomienia produkcji w nowo otwartej fabryce w Kędzierzynie-Koźlu stale doskonalimy sposób funkcjonowania firmy, wzorując się na światowych liderach w naszej branży. Efektem rozbudowy przedsiębiorstwa i licznych prac modernizacyjnych jest sprawne funkcjonowanie wszystkich działów odpowiedzialnych za produkt końcowy.

Praca nad każdym produktem zaczyna się w dziale badawczo-rozwojowym. Nasze laboratoria wyposażone są w nowoczesny sprzęt, w tym w wyspecjalizowane aparaty pomiarowe, które umożliwiają prace nad innowacyjnymi formulacjami chemicznymi. Wyniki naszych badań poddawane są kontroli jakości – w ten sposób sprawdzamy użyteczność i skuteczność nowych receptur.

Kolejnym etapem procesu produkcyjnego jest tworzenie serii pilotażowych celem określenia skuteczności, jakości i użyteczności samego produktu. Warunkiem przystąpienia do produkcji na dużą skalę jest jego pozytywna weryfikacja. Park maszynowy i nowoczesna linia produkcyjna, w pełni zintegrowane z najnowszej generacji linią do konfekcjonowania produktów, pozwalają na efektywne i terminowe wykonywanie zamówień.

Nad tym, aby do odbiorców trafiały wyłącznie wyroby najwyższej jakości, czuwa nasz Dział Kontroli Jakości. Towary składowane są w nowo powstałych halach magazynowych, zintegrowanych z Działem Logistyki, który dba o terminowość dostaw.

Konsekwentnie dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby odpowiadały europejskim normom jakościowym.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem